KONST / Litografier / Färglitografi 14177408
nr 1417 7408
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 64/75, daterad 1970. Färglitografi, bildmått: 9x9, yttermått inklusive ram: 31x22 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:26:30
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.000 kr
1.100 kr
2.200 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe